Behawiorystka: Wielkie brawa dla Prezesa za bycie dobrym opiekunem Fiony.

Behawiorystka: Wielkie brawa dla Prezesa za bycie dobrym opiekunem Fiony.

Na temat sławnej kotki Prezesa Kaczyńskiego wypowiedziała się behawiorystka, Sonia Maciuszek:

Są rasy kotów predysponowane do bardziej społecznych zachowań i kotka prezesa do nich należy. Najprawdopodobniej jej przodkowie przebywali dużo wśród ludzi. Jest bardzo towarzyska i będzie robiła wszystko, by zostać zauważoną. Z takim pupilem łatwiej jest się kontaktować.

Fiona jest obecnie zapewne w fazie pewnej transformacji – z bycia samotnym myśliwym w zwierzę, które tworzy kolonię. Jest to etap przejściowy. Później będzie bardziej uspołeczniona, natomiast w tym momencie zmaga się z kryzysem towarzyskim.

W momencie, gdy kot jest ignorowany będąc na ziemi, to zrobi wszystko, by znaleźć się w obrębie wzroku prezesa np. wskakując na stół. Jeżeli jest to skuteczna strategia, bo wszyscy krzyczą np. Fiona zejdź, to kot będzie ją kontynuował. Dlatego lepiej przekierować swoją uwagę na kota, gdy jest on na ziemi i czymś go tam zająć.

Jeżeli nic więcej się nie dzieje, to wielkie brawa dla prezesa PiS, gdyż świadczy to o tym, że jest bardzo dobrym opiekunem Fiony

 

Pełen artykuł można przeczytać pod adresem: Fiona Kaczyńskiego zazdrosna? Behawiorystka: Kot prezesa przechodzi transformację

 

Jestem administratorem strony watahandn.pl i twórcą społeczności Wataha - Nie Dorżniecie Nas. Konserwatysta, uwielbiam gry komputerowe i psucie szyków lewactwu.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *