Premier: zwracałam uwagę, że trzeba temat rekonstrukcji zamknąć

Premier: zwracałam uwagę, że trzeba temat rekonstrukcji zamknąć

Wielokrotnie zwracałam uwagę, żebyśmy temat rekonstrukcji rządu już zamknęli, bo to szkodzi po prostu Polsce, jeśli decyzje nie są podejmowane tak długo – mówiła w środę premier Beata Szydło.

Premier podkreśliła w TV Trwam, że PiS musi tak „zbudować zespół”, żeby był w stanie wygrać następne wybory. Jak zaznaczyła nie liczą się tutaj indywidualne kariery i ambicje, lecz zespół. „Zawsze pracowałam w zespole i z ludźmi, którzy chcieli być w tym zespole” – mówiła szefowa rządu.

Jak podkreśliła w tej chwili wszystko musi odbyć się zgodnie ze statutem PiS, zgodnie z którym decyzje, w tym personalne podejmuje Komitet Polityczny.

Premier zaznaczyła, że dyskusja na temat rekonstrukcji będzie prowadzona na czwartkowym posiedzeniu Komitetu Politycznego PiS.

– Mam takie poczucie, wrażenie, że wszyscy chcieliby, żeby już tę kwestię zakończyć, bo faktycznie kolejne tygodnie uciekają. Ja sama wielokrotnie zwracałam uwagę, żebyśmy ten temat już zamknęli, bo to szkodzi po prostu Polsce, państwu, jak tak długo nie są podejmowane decyzje, ale myślę, że to już lada chwila – powiedziała Szydło.

Pełen artykuł można przeczytać pod adresem: Premier: zwracałam uwagę, że trzeba temat rekonstrukcji zamknąć

Jestem administratorem strony watahandn.pl i twórcą społeczności Wataha - Nie Dorżniecie Nas. Konserwatysta, uwielbiam gry komputerowe i psucie szyków lewactwu.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *