Wataha – Nie dorżniecie nas!

Informacje, wiadomości i fakty.

„Odnaleziono ciało z odciętą głową”. Zawalona kamienica w Poznaniu – nieszczęśliwy wypadek czy próba tuszowania zbrodni?
WatNDN

“Odnaleziono ciało z odciętą głową”. Zawalona kamienica w Poznaniu – nieszczęśliwy wypadek czy próba tuszowania zbrodni?

„Odnaleziono ciało z odciętą głową”. Zawalona kamienica w Poznaniu – nieszczęśliwy wypadek czy próba tuszowania zbrodni?
Ostatnie dwa dni to ciągłe śledzenie sytuacji w Poznaniu ws. wybuchu kamienicy. Dziś wyszły na jaw niepokojące fakty. Wyciekły informacje, z których wynika, że w gruzach odnaleziono ciało kobiety, której wcześniej ktoś odciął głowę. Pytanie zatem… czy wybuch był następstwem morderstwa, który był jedynie przykrywką? Informację nieoficjalnie potwierdziła Komenda Główna Policji.

Straż pożarna potwierdziła, że dziś odnaleziono ciało piątej ofiary zawalonej kamienicy w Poznaniu. Do tragedii doszło najprawdopodobniej wskutek wybuchu gazu.

Zastępy straży pożarnej oraz policji wciąż przeprowadzają akcję poszukiwawczą w celu odgruzowywania pozostałości po zawaleniu.

Również dziś, po godz. 10, strażacy odnaleźli w gruzach kamienicy psa. Zwierzak spędził tam ponad 26 godzin.

Pełen artykuł można przeczytać pod adresem: “Odnaleziono ciało z odciętą głową”. Zawalona kamienica w Poznaniu – nieszczęśliwy wypadek czy próba tuszowania zbrodni?

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other