Wataha – Nie dorżniecie nas!

Informacje, wiadomości i fakty.

Przez wiele lat ratował życie ludzi. Dziś sam potrzebuje Waszej pomocy! – SiePomaga
WatNDN

Przez wiele lat ratował życie ludzi. Dziś sam potrzebuje Waszej pomocy! – SiePomaga

Przez wiele lat ratował życie ludzi. Dziś sam potrzebuje Waszej pomocy! – SiePomaga

Rzadko udostępniam posty o pomocy danej osobie, jednak z ratownikami medycznymi miałem do czynienia i wiem, że wiele osób zawdzięcza im życie. Poza tym osobom dorosłym ciężej uzbierać kwotę zamierzoną niż dzieciom.
Dlatego tym razem proszę o zwrócenie uwagi i wsparcie Darka – tacy ludzie jak on strzegli Twojego zdrowia, warto się odwdzięczyć.

Bo życie to jest bezcenny skarb.

 

Z Darkiem los obszedł się wyjątkowo koszmarnie – dając najpierw życie, z którego był dumny, by następnie zabrać wszystko w jednej chwili.

Na ludzi takich jak Darek czekamy z utęsknieniem i niecierpliwością, kiedy dzieje się coś złego, kiedy jesteśmy chorzy, kiedy ktoś z naszych bliskich miał wypadek i potrzebna jest pomoc. Darek każdego dnia brał rano torbę, wsiadał do karetki pogotowia i jechał na wezwanie, ratując ludzkie życie. Był przy ludziach w ich najgorszych momentach życia i podczas umierania.

Kochał tę pracę, bo to ona definiowała sens jego życiu. Taka praca uświadamiała, ile warte jest zdrowie i jak niekiedy mało potrzeba, aby życie zmieniło się nie do poznania. Do takiej pracy trzeba mieć charakter, odpowiedzialność i ogromną pasję, bez której nikt nie udźwignie stawania codziennie oko w oko z tragedią. 4 lata temu miał miejsce wypadek, do którego Dariusz nie pojechał… To on był ofiarą  tego wypadku. Zrobiło mu się słabo podczas schodzenia po schodach w domu. Spadł na dół, stracił przytomność. W domu nie było nikogo, kto by mógł mu pomóc, dlatego zrobił to, co umiał najlepiej – pomógł sobie sam.

 

Pełen artykuł można przeczytać pod adresem: Przez wiele lat ratował życie ludzi. Dziś sam potrzebuje Waszej pomocy! : Fundacja BARIERA zbiera w Siepomaga.pl

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other